Dla Biznesu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu konferencje, sympozja, szkolenia, eventy i bankiety w Hotelu*** Adam&Spa organizowane są na najwyższym poziomie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych.

 

Sala Konferencyjna

Sala o powierzchni 100 m2 przeznaczona jest do organizacji spotkań dla małych i średnich grup ( max. do 85 osób), zlokalizowana jest na tym samym piętrze co restauracja i recepcja. Wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Sala Kominkowa

Przestronna, stylowa sala o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowana obok sali konferencyjnej (połączona z nią rozsuwanymi drzwiami). W zależności od układu stołów i krzeseł jesteśmy w stanie perfekcyjnie dostosować to pomieszczenie do wielkości organizowanego szkolenia.

 

Elegancja. Pewność. Prestiż.

Oferty biznesowe i konferencyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych organizatora. Zapewniamy najwyższy standard usług konferencyjnych, przyjazną i profesjonalną obsługę oraz kameralną atmosferę.

Atrakcje konferencyjne

 

Hotel na wyłączność

Szukasz kameralnego miejsca w Kudowie Zdrój z magicznym klimatem?
Dla grup zorganizowanych proponujemy obiekt do wyłącznej dyspozycji. Zorganizujemy dla Państwa pełną obsługę wraz z zapewnieniem usług kateringowych i transportowych.

Sprawdź więcej

 

Imprezy integracyjne

Integracja oraz budowanie zgranego i silnego zespołu to jeden z ważniejszych czynników kształtujących efektywną pracę wszystkich pracowników w firmie. Nie ma lepszego miejsca na imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, szkolenia niż góry. Pozwalają obcować z dziką naturą, umożliwiają wyciszenie, chwilę relaksu i klasycznego chill-out’u.

Sprawdź więcej

 

Pakiety konferencyjne

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiety konferencyjne, dzięki którym otrzymują Państwo do dyspozycji pełną gamę usług w Hotelu*** Adam & Spa. To najlepsza oferta skierowana do tych z Państwa, którzy szukają kompleksowego wsparcia w prowadzeniu wydarzeń biznesowych takich jak konferencje czy szkolenia.

 

Biznes & Spa

Hotel*** Adam & Spa przygotował dla swoich biznesowych Gości specjalną ofertę doskonałych usług spa. Specjalnie na potrzeby konferencji przygotowaliśmy krótkie programy SPA, umożliwiające skorzystanie z naszej oferty, nawet podczas intensywnego szkolenia.

Zaplanujcie krótką przerwę w szkoleniu!
Pozwólcie swoim pracownikom na krótki odpoczynek! Sprawimy, iż w kilkanaście minut poczują się „komfortowo odmłodzeni”…

Sprawdź więcej

 

 

Menu konferencyjne

Doskonała kuchnia hotelowa, wieloletnie doświadczenie w obsłudze eventów, imprez i bankietów, jak również sprawna i uprzejma obsługa to gwarancja satysfakcji klientów biznesowych i udanego szkolenia.

Lunch

Przerwy kawowe

 

 

Dane Kontaktowe

Lubelska 1A
57-350 Kudowa-Zdrój

recepcja@adamspa.pl

+ 48 748 664 246

Facebook
Pinterest
Instagram