Basen rekreacyjny

Aby pobyt w hotelu był dla Państwa atrakcyjny, do dyspozycji oddajemy
basen rekreacyjny z biczami wodnymi, łóżkami do hydromasażu, łaźnią parową oraz jacuzzi.

 

Zima w SPA

Zimowa oferta SPA przeniesie Cię w świat beztroski i odprężenia dzięki czemu odpoczniesz tak jak lubisz. Pozwól się zaskoczyć tej zimy w pięknej scenerii Gór Stołowych, która w całym swym bogactwie zaśnieżonych szczytów i stoków działającym na nasze zmysły pozostawi Twoje ciało w znakomitej kondycji oraz zdrowiu.

 

Oferta SPA

Adam & Spa to niecodzienne miejsce o niezapomnianym charakterze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rytuałów kosmetycznych na twarz oraz na ciało, masaży całego ciała i na wybrane partie, jak i aromatycznych kąpieli. Wyjątkowo bogata i atrakcyjna oferta pozwoli Państwu w pełni zregenerować siły oraz zrelaksować umysł i ciało.

 

Day SPA

Z myślą o Gościach, którzy chcieliby zrealizować wyłącznie usługi SPA w naszym hotelu, przygotowaliśmy interesujące oferty Day SPA. Również Państwo mogą stworzyć dla siebie wyjątkowy zestaw zabiegów.

 

Kuracje & Rehabilitacja

Korzystając z hotelowej bazy zabiegowej oraz doświadczenia naszych terapeutów, proces rehabilitacji przebiega w przyjemnej atmosferze.
Od 2005 roku jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej i realizujemy procesy terapeutyczne zgodnie z obowiązującymi procedurami.

 

SPA Kids & Young

Aby sprostać  oczekiwaniom naszych najmłodszych Gości, przygotowaliśmy specjalne oferty dla dzieci, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagające pociechy.

 

Prezent SPA

W trosce o najbliższe osoby naszych Gości, przygotowaliśmy specjalna ofertę jako prezent dla nich. Podaruj bliskiej osobie Voucher, który można zrealizować w hotelowym SPA.

 

Grota Solna z tężnią

Serdecznie zapraszamy do hotelowej Groty Solnej, w której wspaniały mikroklimat, zbliżony do klimatu morskiego, poprawia kondycję organizmu, wspomaga układ oddechowy, nerwowy i odpornościowy. Utworzony klimat bogaty jest w mikroelementy i pierwiastki istotne dla organizmu.

Pakiety pobytowe
Ferie zimowe 2021
od 175 zł /osoba/noc
Pakiety Wielkanocne
od 300 zł /osoba/noc
Romantycznie we Dwoje
od 625 zł /osoba
Zrób Prezent
od 425 zł /osoba

Dane Kontaktowe

Lubelska 1A
57-350 Kudowa-Zdrój

recepcja@adamspa.pl

+48 74 866 42 46

Facebook
Pinterest
Instagram