Informacja

Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń związanych z COVID-19 informujemy, że Hotel***Adam & SPA zawiesza swoją działalność
do dnia 18 kwietnia 2021
Zapraszamy do kontaktu z recepcją codziennie w godz. 10.00 – 18.00
tel. +48 74 866 42 46 lub e-mail: recepcja@adamspa.pl

 

Bon turystyczny

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19.
To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz zrealizować w naszym Hotelu*** Adam & SPA.

 

Higiena i bezpieczeństwo

Ze względu na obecną sytuacje związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy nowe procedury, zgodnie z wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia, mające na celu minimalizację ryzyka zakażenia.

 

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje i apartamenty.
Każdy z nich wyposażony jest w z łazienkę z czystymi ręcznikami, w pokoju znajduje się telewizor LCD, telefon oraz bezprzewodowy Internet.

Pokoje LUX posiadają balkony, z których rozpościera się widok na miasteczko. Każdy z pokoi przygotowywany jest z należytą starannością, by czuli się Państwo w nas komfortowo.

 

Restauracja

Szefowa kuchni serwuje wyśmienite potrawy, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a eleganckie wnętrza i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że miejsce to staje się idealnym aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia.

 

Dla Biznesu

Na potrzeby organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych, oddajemy profesjonalnie wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną oraz salę kominkową – która pełni funkcję wypoczynkową i konferencyjną. Oferujemy przerwy kawowe i lunche oraz oferty integracyjne w ramach pobytu zorganizowanej grupy.

 

Strefa Wellness & SPA

Strefa Wellness obejmuje basen z licznymi atrakcjami wodnymi wraz z Sauną parową i Salą relaksu. Pozostają ona do Państwa dyspozycji w ramach pobytu.

Hotelowe Centrum SPA wraz z Grotą solna z tężnią i Sauną fińską to oferta dopełniająca dla tych Gości, którzy poszukują dodatkowych źródeł relaksu.

Pakiety Pobytowe
Wiosenna promocja -10%
od 180 zł /osoba/noc
Rowerowa przygoda w górach
od 218 zł /osoba/noc
Wakacje - Czas na przygodę
od 183 zł /osoba/noc
Wakacje - Lato w górach
od 193 zł /osoba/noc

Dane Kontaktowe

Lubelska 1A
57-350 Kudowa-Zdrój

recepcja@adamspa.pl

+ 48 74 866 42 46

Facebook
Pinterest
Instagram