Ekskluzywne Apartamenty

Przestronny, komfortowo urządzony apartament. Pokój składa się z części dziennej z kanapą i sofą oraz z części sypialnej z łożem małżeńskim. Ponadto na wyposażeniu są telewizor, telefon, szlafroki, czajnik bezprzewodowy,lodówka, woda mineralna, zestaw herbat i kawy na powitanie.

Pokoje 2+1 LUX

Przestronne pokoje z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym. Do dyspozycji Gości w pokoju jest telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, lodówka, woda mineralna, czajnik oraz zestaw herbaty i kawy na powitanie.

Pokoje 1+1 LUX

Przestronne pokoje wyposażone w dwa pojedyncze łóżka. Do dyspozycji Gości w pokoju jest telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, lodówka, woda mineralna, czajnik oraz zestaw herbaty i kawy na powitanie.

Pokoje 2+1 Standard

Przestronne pokoje z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym. Do dyspozycji Gości w pokoju telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka oraz woda mineralna.

Pokoje 1+1 Standard

Standardowe pokoje wyposażone w dwa łóżka pojedyncze. Do dyspozycji w pokoju telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, woda mineralna. Pokoje dostępne są również do pojedynczego wykorzystania.

Pakiety pobytowe
Ferie Zimowe 2019
od 166 zł /os./noc
... bo kobiecość ma wiele twarzy
od 425 zł /os.
Narciarski marzec 2019
od 147 zł /os./noc
Pakiet Wielkanoc 2019
od 1 075 zł /os.

Dane Kontaktowe

Lubelska 1A
57-350 Kudowa-Zdrój

recepcja@adamspa.pl

+ 48 748 664 246

Facebook
Google+
Pinterest
Instagram