Ekskluzywne Apartamenty

Przestronny, komfortowo urządzony apartament. Pokój składa się z części dziennej z kanapą i sofą oraz z części sypialnej z łożem małżeńskim. Ponadto na wyposażeniu są telewizor, telefon, szlafroki, czajnik bezprzewodowy,lodówka, woda mineralna, zestaw herbat i kawy na powitanie.

Pokoje 2+1 LUX

Przestronne pokoje z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym. Do dyspozycji Gości w pokoju jest telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, lodówka, woda mineralna, czajnik oraz zestaw herbaty i kawy na powitanie.

Pokoje 1+1 LUX

Przestronne pokoje wyposażone w dwa pojedyncze łóżka. Do dyspozycji Gości w pokoju jest telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, lodówka, woda mineralna, czajnik oraz zestaw herbaty i kawy na powitanie.

TV SATTelefonInternetLodówkaButelka wodyBalkonCzajnikZestaw powitalny: kawa i herbataŁazienka z kabiną prysznicowąSuszarka do włosówZestaw ręcznikówKosmetykiPapcie flizelinowe

Pokoje 2+1 Standard

Przestronne pokoje z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym. Do dyspozycji Gości w pokoju telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka oraz woda mineralna.

Pokoje 1+1 Standard

Standardowe pokoje wyposażone w dwa łóżka pojedyncze. Do dyspozycji w pokoju telewizor, telefon, komplet ręczników, suszarka, woda mineralna. Pokoje dostępne są również do pojedynczego wykorzystania.

TV SATTelefonInternetButelka wodyŁazienka z kabiną prysznicowąSuszarka do włosówZestaw ręczników
Pakiety pobytowe
Ciesz się Jesienią
od 175 zł /osoba/noc
Boże Narodzenie 2020
od 294 zł /osoba/noc
Sylwester 2020/2021
od 344 zł /osoba/noc
Ferie 2021
od 175 zł /osoba/noc

Dane Kontaktowe

Lubelska 1A
57-350 Kudowa-Zdrój

recepcja@adamspa.pl

+48 74 866 42 46

Facebook
Pinterest
Instagram